ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ
 
           
             
                   
 

Нові права для українських студентів 28.03.2017 Нові права для українських студентів

Півтора року я навчався в університеті та не знав, хто і яким чином регулює систему моєї вищої освіти – поки не наштовхнувся на цікаву інформацію про відбір до так званого Національного студентського об'єднання експертів із забезпечення якості вищої освіти (UAS QA Pool).

Гриневич : У школах долатимуть репетиторство вчителів 27.03.2017 Гриневич : У школах долатимуть репетиторство вчителів

У школах долатимуть таке явище, як репетиторство, коли вчителі свідомо не надають на уроках весь необхідний матеріал, таким чином стимулюючи додаткові заняття.

Реформа образования в Украине, какие изменения ожидаются 23.03.2017 Реформа образования в Украине, какие изменения ожидаются

реформу,украина,образование,дети

Як група науковців шукає в Україні плагіаторів 22.03.2017 Як група науковців шукає в Україні плагіаторів

Катерина Кириленко – не Ейнштейн, але вчені добре запам’ятали те, як майстерно їй вдалося показати язик усім законам науково-освітнього світу.

Главный астроном американского института SETI Сет Шостак предсказал скорое получение сигнала от инопланетян 21.03.2017 Главный астроном американского института SETI Сет Шостак предсказал скорое получение сигнала от инопланетян

Сейчас NASA не ведет поиск внеземных цивилизаций.

Як чужі фото в соцмережах впливають на нашу самооцінку 20.03.2017 Як чужі фото в соцмережах впливають на нашу самооцінку

Виявляється, ретельно відфотошоплені світлини моделей та актрис, які ми бачимо у глянцевих журналах, не б'ють по нашій самооцінці так сильно, як фотографії друзів у соцмережах.

Из-за потепления белеет  большой Барьерный риф 16.03.2017 Из-за потепления белеет большой Барьерный риф

Исследователи считают, что процесс угрожает самому существованию рифа.

Вчені олагають, що ваші батьки житимуть довше, якщо ви знаходитимете для них час 14.03.2017 Вчені олагають, що ваші батьки житимуть довше, якщо ви знаходитимете для них час

Наші напружені графіки не дозволяють нам бачити рідних так часто, як би ми того хотіли.

В марсианских условиях NASA вырастило картофель 10.03.2017 В марсианских условиях NASA вырастило картофель

Як відновити зламану самооцінку 09.03.2017 Як відновити зламану самооцінку

Майже кожен з нас хоч раз у житті відчував, що втрачає як впевненість у собі, так і відчуття власної гідності.

Простом способе сохранить молодость 06.03.2017 Простом способе сохранить молодость

Американские ученые в ходе очередных исследований по поводу сохранения молодости и здорового духа у прекрасных дам, пришли хоть к очевидному, но интересному выводу.

В помощь выпускниках: кому могут отказать в регистрации на ВНО 27.02.2017 В помощь выпускниках: кому могут отказать в регистрации на ВНО

6264 человека зарегистрировались на ВНО-2017, сообщили в Харьковском региональном центре оценивания качества образования.

Cенсационного открытия астрономов новых планет 23.02.2017 Cенсационного открытия астрономов новых планет

Зміни у шкільні програми для учнів 5-9 класів 22.02.2017 Зміни у шкільні програми для учнів 5-9 класів

Вже більше тижня будь-хто має можливість запропонувати зміни до оновлення програм базової школи (5-9 класи) та взяти участь в обговоренні на онлайн-порталі EdEra.

Студенти  із Придністров'я запустили альтернативу "Синьому киту" – інтернет-гру "Білий ведмідь" 21.02.2017 Студенти із Придністров'я запустили альтернативу "Синьому киту" – інтернет-гру "Білий ведмідь"

Двоє студентів-другокурсників із Придністров'я запустили інтернет-гру "Білий ведмідь", яка є повною протилежністю смертельно небезпечної гри "Синій кит".


Новости 1 - 15 из 473
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец Все