ЧП в энергетике Украины продлят до осени, - Насалик 19.05.2017 ЧП в энергетике Украины продлят до осени, - Насалик

Меры продлят для экономии антрацита.

Ми люди виховані, щоб не відкривати двері в міністерство ногами, відкриваємо руками, - глава ДТЕК 03.05.2017 Ми люди виховані, щоб не відкривати двері в міністерство ногами, відкриваємо руками, - глава ДТЕК

ЕП поговорила з главою ДТЕК Максимом Тимченком про мотиви Ріната Ахметова, його стосунки з оточенням президента та з іншими олігархами, про приватизаційні плани і скандальну формулу "Роттердам+".

Ми люди виховані, щоб не відкривати двері в міністерство ногами, відкриваємо руками, - Глава ДТЕК 28.04.2017 Ми люди виховані, щоб не відкривати двері в міністерство ногами, відкриваємо руками, - Глава ДТЕК

ЕП поговорила з главою ДТЕК Максимом Тимченком про мотиви Ріната Ахметова, його стосунки з оточенням президента та з іншими олігархами, про приватизаційні плани і скандальну формулу "Роттердам+"

Українців за тепло примусять платити  цілий рік 19.04.2017 Українців за тепло примусять платити цілий рік

Українська влада ввела абонплату на газ і опалення на підставі меморандуму України з Міжнародним валютним фондом.

Из-за нехватки угля остановилась Криворожская ТЭС 11.04.2017 Из-за нехватки угля остановилась Криворожская ТЭС

Станция работала одним блоком максимально долго, чтобы обеспечить теплом 14 тысяч жителей Зеленодольска.

Абонплату за газ комісія з енергетики скасувала 10.04.2017 Абонплату за газ комісія з енергетики скасувала

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг скасувала своє рішення про введення абонплати за газ.

Дахові електростанції стають все популярнішими серед українців 07.04.2017 Дахові електростанції стають все популярнішими серед українців

Кількість власників домашніх електростанцій швидко зростає. Бізнес на виробництві "зеленої" електроенергії стає привабливим для українців середнього достатку.

В Украине остановлена еще одна ТЭС 06.04.2017 В Украине остановлена еще одна ТЭС

С завтрашнего дня приостановит свою работу Змиевская ТЭС.

На "домашні" сонячні електростанції українцям почали давати кредити 29.03.2017 На "домашні" сонячні електростанції українцям почали давати кредити

Укргазбанк почав надавати фізичним особам кредити на купівлю і встановлення "домашніх" сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів під 0,01% річних.

С 1 марта тарифы на электричество вырастут 01.03.2017 С 1 марта тарифы на электричество вырастут

В Украине с 1 марта повышаются тарифы на электроэнергию для населения. Это уже пятый и последний этап подорожания электричества.

Енергетик: ціна на газ для громадян завищена фактично вдвічі 27.02.2017 Енергетик: ціна на газ для громадян завищена фактично вдвічі

Член Наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук в ефірі Голосу Столиці прокоментував заплановане у Польщі будівництво газопроводу, що протягнеться аж до України.

17.02.2017 В скором времени украинцев обяжут провести энергоаудит за свой счет

В Украине еще в конце прошлого года, как заявлял вице-премьер Геннадий Зубко, должны были принять законопроект «Об энергетической эффективности зданий». Тогда его не поддержали. Через неделю будет голосование за за новую редакцию законопроекта, разработанную профильными комитетами Рады.

Білоус: без зміни законодавства інвестори на енергоринок не прийдуть 15.02.2017 Білоус: без зміни законодавства інвестори на енергоринок не прийдуть

Виставлені на приватизацію об'єкти енергетики цікавлять інвесторів, але не можуть бути продані без змін в регуляторному полі.

Кабмін поки в енергетиці не вводив надзвичайний стан 14.02.2017 Кабмін поки в енергетиці не вводив надзвичайний стан

Питання доцільності введення надзвичайного стану в українській енергетиці виникло у зв'язку з ситуацією з блокуванням поставок вугілля і значним скороченням його запасів для продукування електроенергії.

Бесплатные поставки электроенергии в оккупированные города у энергетиков привели к критической ситуации 02.02.2017 Бесплатные поставки электроенергии в оккупированные города у энергетиков привели к критической ситуации

В Луганской области больше тысячи жителей прифронтовых населенных пунктов остались без электричества в результате ночных обстрелов. Были повреждены линии электропередач в городе Золотое, а также селах Врубовка и Трехизбенка.


Новости 1 - 15 из 1044
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец Все