ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИАдвокат : у відношенні Сулеймана Кадирова здійснили поліцейську провокацію

28.02.18 14:21 Комментариев:
0  
Адвокат активіста Сулеймана Кадирова сказав, що його підзахисного звинувачують у екстремізмі через коментар: «Крим ̶ Україна» у соціальних мережах. Про це повідомляє інформатор Громадського радіо, який перебуває на окупованому півострові. «Суд задовільнив клопотання про прикріплення до справи останні Резолюції ООН та ПАРЄ. У них Крим визнається анексованою Росією територією у рамках міжнародного права», — повідомив інформатор. 

Прокурор затребував для активіста покарання у вигляді трьох років умовного терміну та заборону займатись публічною діяльність протягом двох років. На свій захист Кадиров навів аргумент, що практично весь світ вважає Крим частиною України, а не він один. «У ФСБ не вистачить духу порушити аналогічні кримінальні справи на екс-Президента США Барака Обаму, Канцлера Германії Ангелу Меркель або Королеву Єлизавету ІІ за їх позицію у цьому питанні», ̶ прокоментував Кадиров. Адвокат Олексій Ладин висловив впевненість, що кримінальна справа з’явилась лише тому, що співробітникам ФСБ протягом року спостерігали за Сулейманом Кадировим і їм потрібно було показати результат роботи. 

Окрім того, адвокат звернув увагу на те, що правоохоронці не обмежили доступ до запису, який нібито загрожує територіальній цілісності РФ. За даними справи його перепощував Кадиров. Ладин підкреслив, що в справі немає складу злочину, оскільки питання приналежності Криму до РФ є спірним з точки зору міжнародного права. Інший адвокат Еміль Курбединов зазначив, що у відношенні Сулеймана Кадирова було здійснено «поліцейську провокацію». Він вимагає виправдати активіста у зв’язку з відсутністю складу злочину. Винесення вироку відбудеться завтра, 1 березня, о 10 ранку.
Адвокат  : у відношенні Сулеймана Кадирова здійснили поліцейську провокацію

Теги: украина, суд, адвокаты, кадиров
Источник:  hromadskeradio.org/

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений