ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИПОЛІТОЛОГ: ПОРОШЕНКО ГОТОВИЙ РОЗПУСТИТИ ВЕРХОВНУ РАДУ

23.02.18 10:31 Комментариев:
0  
Дострокові вибори до парламенту потрібні Петру Порошенку не стільки для отримання пропрезидентської більшості в парламенті, скільки для того, щоб розчистити політичне поле від «Народного фронту». Про це директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко заявив під час спілкування з читачами в онлайн-чаті.

 На його думку, Порошенко зацікавлений в дострокових виборах через дві причини: «Перша – Президенту дуже заважає «сепаратистська» позиція прем’єр-міністра Гройсмана, який все далі і далі відходить від особистих планів Президента. Друга – бажання впливати на політику «Народного фронту». Небоженко зазначає, що для підняття власного рейтингу Петру Порошенку доведеться або почати жорстку боротьбу з корупцією проти своїх колишніх друзів, тобто лідерів «Народного фронту», або піти на дострокові парламентські вибори: «За допомогою дострокових виборів Порошенко намагатиметься позбутися непевних політичних союзників.

 Йому потрібна власна політична сила. А це можна зробити двома шляхами – або покарати, або через вибори. Поки що важко припустити, яким шляхом піде Президент», — зазначив експерт. Політолог припускає, що знищення «Народного фронту» буде представлено як боротьба з корупцією. Активну роль у цій сфері буде грати генпрокурор Юрій Луценко: «Справа Мартиненко вже є. А решту чернівецьких бізнесменів неважко буде наздогнати», – підсумував Небоженко.
ПОЛІТОЛОГ: ПОРОШЕНКО ГОТОВИЙ РОЗПУСТИТИ ВЕРХОВНУ РАДУ

Теги: политолог, порошенко, верховная рада, политика
Источник:  economistua.com

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений