ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИВ Україні для досліджень родоводу запустили безкоштовну базу даних

13.09.17 11:04 Комментариев:
0  
Тепер можна вивчити історію своєї сім’ї онлайн. В Україні створили сайт pra.in.ua, який дозволяє досліджувати родоводи. Наповнювати його допомагають і професійні історики, і волонтери. Працює сайт pra.in.ua за принципом соцмереж. Реєструєтеся і можете шукати за регіоном чи прізвищем. Ігор Гошовський – розробник порталу.

 Свій родовід вивчає ще зі школи, дослідив його аж до 14 століття. Гошовські, вони виникли у 1395 році. Король Ягайло подарував моєму там 26 чи 27 разів прадіду за вислугу років пустище в Івано-Франківські області, – розповів автор ідеї сайту Ігор Гошовський. Ігор знайшов інформацію про дві тисячі своїх предків. 

Це не один рік роботи. Він вирішив створити мережу, де можна легко і безкоштовно дослідити минуле своєї родини. Виклав онлайн, те, що зібрав сам. Частину зісканованих архівних документів дали дослідники. Наприклад, метричні книги із регіонів. Тож зараз на сайті є інформація про більш, ніж два мільйони українців, починаючи із 17 століття. За кордоном сайти, які допомагають вивчати генеалогію – поширені. Та й архіви викладають більше інформації онлайн.
В Україні для досліджень родоводу запустили безкоштовну базу даних

Теги: украина, родословная база даних, технологии
Источник:  vsviti.com.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений