ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИВ обов`язки поліції більше не входить шукатиме тих, хто ухиляється від армії

19.05.17 16:38 Комментариев:
0  
Верховна Рада звільнила поліцію від розшуку тих, хто ухиляється від армії. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Спочатку в наміри депутатів входило покласти обов'язок із доставки до військових комісаріатів призовників та військовозобов'язаних на керівників підприємств і організацій, в яких зазначені громадяни України числяться співробітниками. 

Однак ця та деякі інші запропоновані зміни до закону викликали питання у народних обранців. У підсумку ж, після досить тривалої і емоційної дискусії всебічного розгляду правок до законопроекту, народні депутати погодилися підтримати закон в цілому лише з поправкою народного депутата Романа Пастуха, яка викладає статтю №38 закону в новій редакції.

В результаті було виключено майже всі положення, що стосуються порядку повідомлення призовників та військовозобов'язаних органами виконавчої влади та керівництвом підприємств і організацій, де вони працюють. У тому числі з цієї статті був виключений пункт 3, що стосується обов'язків Національної поліції України. Також житлово-експлуатаційні організації не зобов'язані бідьше повідомляти призовників про виклик їх до військових комісаріатів.
В обов`язки поліції більше не входить  шукатиме тих, хто ухиляється від армії

Теги: украина, полиция, военкомат, армия
Источник:  gazeta.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений