ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИТИМЧУК : "ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПУК МОСКВИ". РОСІЙСЬКІ ПОЇЗДИ ПОВЕРНУЛИСЯ НА УКРАЇНСЬКІ КОЛІЇ

27.02.18 12:10 Комментариев:
0  
Після гучного будівництва залізниці РФ "в обхід України" виявилося, що нова гілка несправна. Росія пустила потяги в обхід України Росія знову запустила свої поїзди через територію України, адже нещодавно збудовану гілку залізниці неможливо експлуатувати. Про це написав на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив", нардеп Дмитро Тимчук. "Усі ми прекрасно пам'ятаємо, як в серпні минулого року Москва радісно рапортувала: мовляв, будівництво ділянки залізниці Журавка - Міллерово, яке почалося в 2015 році, закінчено! І пізніше: нібито з осені 2017 року поїзди "РЖД" за маршрутом Москва-Адлер йдуть тільки по території РФ (раніше частина шляху пролягала територією Луганської області)", - зазначив він. Також Тимчук нагадав, як Москва, щоб осилити будівництво 137 км нового шляху, кинула "в бій" навіть залізничні війська ЗС РФ. "Ба більше: в серпні 2017 року за "героїзм" під час будівництва нової гілки, міністр оборони РФ Шойгу нагородив 39-ту залізничну бригаду, яка здійснювала будівництво, орденом Жукова!" - додав він.  

Натомість, за даними нардепа, після всіх цих бравурних доповідей і урочистого пуску росіянами поїздів "в обхід України", станом на лютий 2018 року з'ясувалося, що російські поїзди повернулися на "стару" гілку, тобто, як і раніше, йдуть територією України. "Скринька відкривається просто. Традиційно криворукі російські військові в теплій компанії зі злодійкуватими діячами з "РЖД" побудували нову пафосну ділянку таким чином, що експлуатувати її просто неможливо. Зокрема, дуже скоро після урочистого відкриття з'ясувалося, що побудовані дренажні системи несправні, а залізнична колія просіла до 1 м. Причина просідання шляхів - в недотриманні технології прокладки шляхів у зв'язку з надвисокими темпами будівництва і корупційною "економією" на вартості робіт, а також відсутність облаштування прилеглої території поблизу колій (що російськими чиновниками зроблено тільки на папері), що і призвело до підмивання ґрунту", - розповів Тимчук, зауваживши, що залізничники прогнозують погіршення ситуації на новій залізниці через паводки. Водночас, додав координатор ІС, у прикордонних населених пунктах Росії проводиться інформкампанія, під час якої поширюється інформація про нібито наміри України розібрати "стару" гілку і підготовку диверсій силами українських спецслужб на об'єктах залізничної інфраструктури. "На кой ляд Москві знадобилася ця інформаційна операція - покрито мороком таємниці. 

Наразі в "РЖД" планують повернути в стрій "нову" гілку до червня 2018 року. Очевидно, до осінніх дощів..." - резюмував Тимчук. Нагадаємо, раніше нардеп розповів, як У РФ на сайтах з вакансіями екстрено вербують "гарматне м’ясо" до Сирії та Донбасу - Тимчук у РФ під виглядом роботи у "великій компанії з дружнім колективом" росіян наймають до приватних військових кампаній через гостру нестачу "гарматного м’яса" у Сирії та на Донбасі.
 ТИМЧУК : "ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПУК МОСКВИ". РОСІЙСЬКІ ПОЇЗДИ ПОВЕРНУЛИСЯ НА УКРАЇНСЬКІ КОЛІЇ

Теги: украина, россия, железная дорога, поезда
Источник:  tsn.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений