ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИГра-вбивця Зелений кіт

14.12.17 18:14 Комментариев:
0  
До Червоної сови додалася нова гра-вбивця Зелений кіт. Що це за рух і як уберегти дитину – у матеріалі Фактів ICTV.У групі Зелений кіт, гасло якої “Сумні люди стрибають у сумні вікна”, вже кілька сотень підписників, які обмінюються суїцидальними афоризмами і фото.

Там також дітям дають завдання, які можуть привести до смерті, передають Вести. Ще більш активні підлітки, серед яких, судячи з профілів, багато українців, у Telegramі і Instagram. Їх публікації датовані груднем. А зміст постів, у тому числі і ілюстрацій, – більш ніж депресивний.

Одна з українок Ксенія, наприклад, написала вірш “лети, малюк, у світ, у якому краще”. Інші школярі публікують картинки з кривавими сюжетами.

Відомо, що ця гра також прийшла з Росії.

Що робити
Дитячий психолог Олена Новікова розповіла, що у групі ризику, перш за все, знаходяться діти від 9 років. Це обумовлено тим, що саме у цьому віці починає змінюватися психіка і світогляд людини.

Основні ознаки, за якими можна розпізнати гравця:

зміна у поведінці, у колі спілкування;
агресія;
відчуженість.
– У підлітків немає страху смерті. Вірніше, вони його не усвідомлюють. Коли учасники суїцидальних груп йдуть на самогубство, вони самі не вірять в те, що це станеться. Батькам необхідно дуже акуратно розмовляти з дітьми. Не варто, наприклад, лізти у телефон дитини, – радить Олена.

Також психолог зазначає, що дуже важливий момент – не починати обговорювати проблему до її появи.

Експерт у сфері безпеки Сергій Шабовта радить персоніфікувати коло спілкування дітей.

– Не всі друзі добре впливають, – говорить Шабовта. – Знайомство з друзями дитини дасть можливість зрозуміти і вибудувати певну ієрархію серед друзів. Але це колосальна робота.
Гра-вбивця Зелений кіт

Теги: общество, суицид, влияние
Источник:  fakty.ictv.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений