ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИВ Україну прийшов вірус Коксакі

10.08.17 13:29 Комментариев:
0  
Вірус Коксакі відпочивальники привезли в Україну із Туреччини. Про це повідомляє СТС, посилаючись на заяву сумчанки, у якої діти заразилися в дитячому садочку. Спочатку їм ставили діагноз алергія, а потім сказали, що це вірус Коксакі. Як розповіла Ірина Троцька, головний інфекціоніст Сумської області, в місцеву лікарню за вихідні дні зверталися кілька осіб, які прибули з Туреччини. У них є клінічні ознаки Коксакі. За останні тижні зараження вірусом зафіксували у дорослих.За словами інфекціоніста МОЗ Ольги Голубовської, зростання захворюваності ентеровірусами, зокрема й викликаними вірусом Коксакі, спостерігається вже не перший рік, а мінімум 5-7 років.  

"Він дуже заразний, тому що достатня кількість вірусу постійно виділяється у зовнішнє середовище. Він стійкий, тривалий час зберігається на предметах побуту і на руках", - говорить вона. Вакцини проти цього вірусу немає, тому лікування передбачене симптоматичне. Лікарі рекомендують пити велику кількість рідини і знижувати температуру.  

Про вірус Коксакі стало відомо після публікування у Facebook історії української сім'ї, яка захворіла на курорті. Працівники готелю провини не визнають. "Оскільки вірус може масово потрапити в Україну на загальному літаку і ніхто нічого не робить, звертаюся до консула за допомогою, але хочу, щоб усі також знали про проблему", - каже потерпілий.
В Україну прийшов вірус Коксакі

Теги: украина, здоровье, коксаки, вирус
Источник:  gazeta.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений