ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИТворці мессеніджера Telegram отримали $850 мільйонів інвестицій

19.02.18 12:39 Комментариев:
0  
Творці мессеніджера Telegram повідомили американським чиновникам, що залучили $850 млн від 81 інвестора для "розробки і підтримки блокчейна TON для месенджера Telegram". Такі дані Павло Дуров з братом передали в Комісію з цінних паперів і бірж США, пише TechCrunch. У документі, який був представлений в Комісію, йдеться, що гроші були отримані для "розробки блокчейна TON, розробки та обслуговування Telegram Messenger і інших цілей". У графі "тип розміщених цінних паперів" в звіті вказані "угоди про покупку криптовалюти". Документ підписав генеральний директор Telegram Павло Дуров. Згідно з попередніми даними, спочатку планувалося зібрати $600 млн, але попит підштовхнув цю планку до $850 млн. 

Telegram планував залучити ще $600 млн на розробку свого проекту TON в рамках ICO (initial coin offering - первинне розміщення криптовалюта), яке почнеться в березні. Поки неясно, чи буде ця цифра також скоригована. У будь-якому випадку, продаж обіцяє бути найбільшим ICO на сьогодні. Команда проекту вперше привертає зовнішній капітал - до сих пір розробка месенджера велася на власні кошти його засновників, Павла і Миколи Дурових. У заявці для Комісії з цінних паперів і бірж США не вказано жодного з інвесторів. Проте, російське видання "Ведомости" опублікувало імена деяких з них, пославшись на внутрішні джерела.

 Зокрема, співзасновник Qiwi Сергій Солонін розповів, що вклав в Telegram $17 млн, а співзасновник "Вімм-білль-данна" Давид Якобашвілі повідомив про інвестиції в $10 млн. Ще одним російським інвестором нібито став Роман Абрамович. Раніше НВ повідомляло, що творці месенджера Telegram почали розробку власної криптовалюти, яка буде називатися Gram. Також в компанії хочуть створити власну блокчейн-систему під назвою Telegram Open Network. 51% прав власності на криптовалюту Telegram планує утримувати в своїх руках.
Творці мессеніджера Telegram отримали $850 мільйонів інвестицій

Теги: телеграф, инвестиции, соцсети, технологии
Источник:  nv.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений