ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИМЗС Естонії : Світова спільнота повинна переходити до "інформаційних наступів" у відповідь на пропаганду РФ

13.09.17 16:02 Комментариев:
0  
Світова спільнота усвідомлює ворожу роль російської пропаганди, яка може втручатись у внутрішню політику Північноамериканського континенту, і повинна переходити до "інформаційних наступів". Про це на прес-конференції в Києві заявив міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер, передає кореспондент УНН. "Усвідомлення ворожої ролі російської пропаганди зростає у світі.

 Тому що Росія втручається пропагандистськими інформаційними засобами не лише у внутрішні справи своїх безпосередніх сусідів, а також західноєвропейських демократій, північної Америки, Північноамериканського континенту. Це вже послідовні дії протягом кількох років, тому зросло усвідомлення того, що Росія, часом, вдається до дуже агресивної і наступальної брехні", - повідомив Міксер.Він наголосив, що, у відповідь на дії Росії, світова спільнота має переходити до "інформаційних наступів", не стаючи на один рівень з пропагандистськими засобами РФ".
 МЗС Естонії  : Світова спільнота повинна переходити до "інформаційних наступів" у відповідь на пропаганду РФ

Теги: украина, россия, эстония, политика
Источник:  unn.com.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений