ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИОщадбанк 16 та 17 грудня не прийматиме комунальні платежі.

12.12.17 13:24 Комментариев:
0  
На цих вихідних (субота та неділя 16 та 17 грудня) відділення Ощадбанку не прийматимуть сплату комунальних платежів, а працюватимуть лише в режимі консультацій. Разом з тим, для відділень у Києві у наступні три дні — 18, 19 та 20 грудня — банк продовжує їх роботу на 1 годину, а платежі прийматиме за пільговими тарифами, інформує 1NEWS з посиланням на НВ.Причиною змін графіка роботи є те, що Ощадбанк переходить на новий план рахунків бухгалтерського обліку, згідно з рішенням Національного банку України (НБУ). 

«Ощадбанк, зважаючи на масштабний обсяг клієнтських даних та найбільшу мережу відділень, здійснив усі підготовчі роботи заздалегідь. Для мінімізації незручностей фінальний етап переходу на новий план рахунків буде проведено у вихідні дні. Відповідно буде змінено графік роботи відділень», — пояснили у прес-службі Ощадбанку. Від клієнтів – фізичних осіб зміна номерів рахунків не потребує додаткових дій. Усі договірні умови окрім реквізитів рахунку залишаються без змін.

У банку також зазначають, що у будь-який день комунальні та інші платежі зможете провести в ІПТ та Ощад 24/7. У вказаний період 16-17 грудня 2017 операції по платіжних картках у банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах та торговельно-сервісній мережі проводитимуться в звичайному режимі без обмежень. Кошти на карткових рахунках будуть доступні у звичайному режимі.

 «Перепрошуємо за можливі незручності. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб цей плановий перехід не завдав вам зайвого клопоту. Рекомендуємо клієнтам запланувати проведення необхідних платежів чи переказів до 15 грудня (включно). З 18 грудня (понеділок) всі відділення Ощадбанку та система Ощад 24/7 будуть працювати в стандартному режимі», — йдеться в повідомленні банку
Ощадбанк 16 та 17 грудня не прийматиме комунальні платежі.

Теги: банки, финансы, платежи, коммунальные платежи
Источник:  1news.com.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений