ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИНа авто стане обов’язковим техогляд для подорожей до ЄС

21.09.17 14:59 Комментариев:
0  
З наступного року для всіх авто, що перетинають кордон України та подорожують країнами ЄС, потрібно мати талон про проведення технічного огляду транспортного засобу. к заявив заступник Мінінфраструктури Юрій Лавренюк, це передбачено положеннями Женевської Угоди 1958 року, Директивами ЄС та вимогами Угоди про Асоціацію України з ЄС.  

Нині вимога про обов'язковий технічний огляд стосується лише комерційних перевезень. З 2018 року – талон техогляду обов’язковий буде для всіх транспортних засобів, що виїжджають в ЄС. Крім того, техогляд здійснюватимуть при першій реєстрації та перереєстрації транспортного засобу.

 «Зараз перед нами стоїть завдання поетапного введення обов'язкового технічного огляду. В нас вже є відповідні нормативно-правові акти, які набувають чинності у наступному році, і нам потрібно якісно до цього підготуватись. Залучаються найкращі світові практики та експерти» - повідомив заступник міністра. За його словами, техогляд проводитимуть приватні компанії, які акредитовані НААУ та відповідають вимогам законодавства.
На авто стане обов’язковим техогляд для подорожей до ЄС

Теги: украина, ес, авто, техосмотр
Источник:  tuipravo.info

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений