ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИOTP Bank запустив програму житлового кредитування

18.01.10 12:43 Комментариев:
0  

OTP Bank розробив і впровадив програму кредитування фізичних осіб на придбання житла на вторинному ринку. Відповідно до програми кредити надаються у гривні на термін до 15 років. Кредит може бути виданий на суму від 80 до 960 тис. грн

Кількість громадян, які змогли взяти в українських банках кредити під заставу рухомого і нерухомого майна, в 2009 році скоротилося в 10 разів. Рекордним за кількістю укладених договорів був 2007 рік - 500 тис (зокрема 267 тис - застави іпотеки), але вже в 2008 році їх кількість впала до 361,5 тис (199 тис - іпотека).
Минулого тижня парламент прийняв законопроект (поправки до низки законів набудуть чинності 15 лютого 2011 року) про вдосконалення примусового виконання «судово-фінансових» рішень, що полегшить банкірам реалізацію заставленого майна боржника.

У червні 2006 року OTP Bank plc, (Угорщина) придбав одного з лідерів вітчизняного фінансового сектору – Райффайзенбанк Україна, що був заснований у березні 1998 року як банк зі 100% іноземним капіталом. 3 2001 року Райффайзенбанк входив до 10-ки найбільших банків України. На момент придбання банк обслуговував понад 100 тисяч клієнтів, надаючи повний спектр банківських послуг як корпоративним, так і приватним клієнтам, а також представникам малого та середнього бізнесу. Банк посідав 6-те місце серед банків України за розміром активів, капіталу та кредитно-інвестиційного портфелю і 5-те за розміром кредитів, наданих приватним клієнтам. Мережа філій нараховувала 40 банківських установ на території України. Кількість персоналу становила близько 1500 осіб. Після завершення процедури придбання у листопаді 2006 року стовідсотковим власником Райффайзебанк Україна став OTP Bank Plc. і банк, відповідно, було перейменовано в OTP Bank. Новий власник банку – OTP Bank Plc. – є найбільшим банком в Угорщині, що має долю ринку майже 25%. 
ОТП Банк входит в группу компаний OTP Group вместе с компанией ОТП Капитал.


Теги: otp bank, группа компаний otp group, іпотека, кредитування фізичних осіб на придбання житла, отп банк

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений