ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИЗакон про реінтеграцію Донбасу передано на підпис Президенту

08.02.18 12:17 Комментариев:
0  
Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях, йдеться в повідомленні на сайті парламенту. За повідомленням, Парубій підписав документ 8 лютого, і його передали на підпис президентові Петру Порошенку.

 Парламент ухвалив закон «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях» 18 січня. У документі, серед іншого, міститься пункт про визнання Росії державою-агресором. Дії України в регіоні визначаються як стримування і відсіч російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях на підставі статті 51 Статуту ООН, яка визначає право держав на самооборону. У документі також наголошується, що тимчасова окупація Російською Федерацією територій України незалежно від її тривалості є незаконною і не створює для Росії жодних територіальних прав. 

19 січня народні депутати від «Опозиційного блоку» зареєстрували проект постанови про скасування рішення про ухвалення закону, тим самим заблокувавши підписання документа. 6 лютого Верховна Рада України не підтримала внесеного «Опозиційним блоком» проекту постанови. Міністерство закордонних справ Росії заявляє, що схвалений Верховною Радою закон про реінтеграцію Донбасу суперечить Мінським угодам і загрожує ескалацією на сході України. Українська влада це заперечує.
Закон про реінтеграцію Донбасу передано на підпис Президенту

Теги: украина, президент, подпись, законы
Источник:  radiosvoboda.org

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений