ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИНайєм: законопроект про звільнення Радою антикорупціонерів зняли з розгляду

07.12.17 18:39 Комментариев:
0  
Законопроект №7362, що давав парламенту право одноосібного звільнення глав НАБУ, САП і членів НАЗК, знятий з порядку денного засідання Верховної Ради. Про це заявив на своїй сторінці в Facebook Мустафа Найєм. "Вони відступили. Законопроект, який давав парламенту право одноосібного звільнення глави НАБУ, САП і членів НАЗК знято з порядку денного і не буде розглядатися Верховною Радою.

 Секретаріати парламентських фракцій вже отримали оновлений порядок денний, в якому немає проекту №7362", - написав Найєм. На його думку, не останню роль в цій історії зіграли тверезість окремих політиків, реакція громадськості, ЗМІ та особисті контакти безлічі активістів в міжнародних організаціях."Звичайно, це ще не перемога - атаки на антикорупційні органи продовжаться, але вже точно не зрада - тимчасово ми протрималися, і завдяки і в першу чергу, тому що нам не все одно. Ми повільно, але вчимося досягати результату не тільки вулицею. Хто програв і так очевидно - документ подавався за особистими підписами керівників двох фракцій - БПП і Народного фронту. Виграли всі ми", - наголосив Найєм.  

Як повідомлялося, сьогодні Верховна Рада включила в порядок денний проект закону України № 7362 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю". Ухвалення цього документа призвело б до зупинки антикорупційної реформи, оскільки поставило б антикорупційні органи в залежність від керівництва держави.
Найєм: законопроект про звільнення Радою антикорупціонерів зняли з розгляду

Теги: украина, политика, законопроекты, коррупция
Источник:  ukrinform.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений