ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИХолодницький: нардеп Дейдей не може пояснити походження великих статків

12.10.17 15:13 Комментариев:
0  
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП), здійснюють розслідування у провадженні за фактом незаконного збагачення народного депутата фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея, інформує 1NEWS з посиланням на Главком.В минулому році маленька кондитерська дружини Дейдея принесла прибутку більше 1 мільйона гривень.  

«Було чітко доведено, що Євген Дейдей не може пояснити походження великих статків, якими володіє він та його дружина», – розповів голова НАБУ Назар Холодницький. За останні 9 років нардеп разом з дружиною заробили 1,5 мільйони гривень. У той час в сімї з’явилось майна на 6 мільйонів гривень. «Слідство встановило, що впродовж 2015-2016 років нардеп придбав власності на суму непідставною з його отриманим прибутком», – сказала прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.  

З 2016 року Дейдей придбав два елітних позашляховики. Вартість яких більше 3 мільйонів гривень і обидва записні на його дружину. Також дружина нардепа має у власності дві елітні квартири в Одесі. Журналісти знайшли ще одну в Києві площею більше 100 квадратних метрів теж в елітному районі.
Холодницький: нардеп Дейдей не може пояснити походження великих статків

Теги: украина, власть, холодницкий, политика
Источник:  1news.com.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений