ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИПоради, як не замерзнути на морозі

17.01.18 15:30 Комментариев:
0  
Щоб не замерзнути взимку у мороз, рятувальники радять українцям виходити на вулицю тепло вдягненими, ситими та не вживати алкоголю. Про це мовиться в інфографіці ДСНС, опублікованій на Twitter-сторінці МВС. Так, згідно з рекомендаціями, коли температура на вулиці опустилася нижче нуля, потрібно під одяг вдягати кальсони чи термобілизну. 

А одним із найкращих варіантів верхнього одягу є пуховик (краще подовжений), адже він відносно легкий та добре втримує тепло. Окрім того, потрібно обов’язково вдягати шарф, рукавиці (а не перчатки), светр та шапку. Надзвичайники рекомендують також застосовувати для взуття термохімічні устілки-грілки, що зберігають тепло до чотирьох годин. Щодо самого взуття, то воно має бути досить вільним, щоб у стопах не порушувався кровообіг.

 Перевагу слід віддавати черевикам із натуральних матеріалів. Водночас лікарі рекомендують не виходити на вулицю голодними; не вживати алкоголь; не пити часто і багато гарячі напої, адже від різкого перепаду температури в організмі звужуються судини; не користуватися зволожувальними кремами, а живильний (жирний) крем наносити не пізніше, ніж за годину до виходу на вулицю.
Поради, як не замерзнути на морозі

Теги: уукраина, погода, морозы, холод.согревание
Источник:  24tv.ua

   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений