ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ
 

Коли суд може призначати м’якше покарання, ніж передбачено певною нормою КК? 16.02.2017 Коли суд може призначати м’якше покарання, ніж передбачено певною нормою КК?

Інститут призначення покарання в правовій державі є одним із найважливіших правових інститутів, оскільки безпосередньо стосується основних прав і свобод людини, які згідно зі ст. 55 Конституції захищаються судом. При цьому необхідно враховувати, що в деяких випадках суд може суттєво пом’якшити відповідальність особи. В яких саме? З’ясуємо це.

Особа, яка оскаржує до суду неправомірні дії (бездіяльність) чи рішення суб’єкта владних повноважень змушена нести додаткові витрати, пов’язані з судовим провадженням. 14.02.2017 Особа, яка оскаржує до суду неправомірні дії (бездіяльність) чи рішення суб’єкта владних повноважень змушена нести додаткові витрати, пов’язані з судовим провадженням.

Якщо рішенням суду встановлено, що дії (бездіяльність) чи рішення суб’єкта владних повноважень були неправомірними, то необхідно не лише нівелювати пряму шкоду, нанесену особі внаслідок цих порушень, але й компенсувати всі витрати, які особа зазнала для захисту своїх прав під час судового оскарження таких дій, бездіяльності чи рішень.

В Україні ввели новий штраф для власників авто 14.02.2017 В Україні ввели новий штраф для власників авто

Понад 5 тис. відеокамер встановили на автошляхах торік. Вони фіксуватимуть порушення. Протягом 2017 року пристрої запрацюють. Протоколи зі штрафами і фото водія надсилатимуть поштою.

За відмову пройти огляд на стан сп'яніння на вимогу поліцейського, це не є адміністративним правопорушенням 10.02.2017 За відмову пройти огляд на стан сп'яніння на вимогу поліцейського, це не є адміністративним правопорушенням

Невідповідність Правил дорожнього руху нормативним актам які регулюють діяльність поліції виключає склад адміністративного правопорушення за відмову, на вимогу поліцейського, пройти огляд на стан спяніння.

Як стягнути алыменти на дитину 07.02.2017 Як стягнути алыменти на дитину

На території, в межах якої знаходиться сьогоднішня Україна, ще з давніх давен існує такий суспільний елемент як сім’я. Внаслідок чого, за великий проміжок часу вже сформувались певні принципи щодо правил сімейного життя.

ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ ЗА СУМІСНИЦТВОМ 06.02.2017 ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ ЗА СУМІСНИЦТВОМ

Визначення понять, що є роботою за сумісництвом, суміщенням, збільшенням обсягів виконуваної роботи

Змінився адміністративного збору для фізичних та юридичних осіб 03.02.2017 Змінився адміністративного збору для фізичних та юридичних осіб

З 1 січня 2017 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 № 1774-VIII внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон).

Изменений Налогового кодекса в 2017 году 02.02.2017 Изменений Налогового кодекса в 2017 году

Осенью прошлого года LB.ua опубликовал большое интервью с советником министра финансов Украины Яной Бугримовой, которая занималась разработкой правок в Налоговый кодекс.

Чи вимагається сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу? 02.02.2017 Чи вимагається сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу?

Відповідно до пункту 6 глави 7 розділу І Порядку вчинення нотаріальних дій документи, що підтверджують сплату в передбачених законом випадках, податку з доходів громадян та інших обов’язкових платежів, повертаються з відповідною відміткою про вчинену нотаріальну дію особам, які здійснили таку оплату або уповноваженим представникам цих осіб. Копія (фотокопія) платіжного документа долучається до примірника документа, що залишається у справах нотаріуса.

РОЗРАХУНОК ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ ПРАЦІВНИКА, КОМПЕНСАЦІЯ ШКОДИ 31.01.2017 РОЗРАХУНОК ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ ПРАЦІВНИКА, КОМПЕНСАЦІЯ ШКОДИ

Правова позиція Верховного суду України у справі № 6-2912цс16 від 18.01.2017 р. передбачає, що в ідповідно до частини 1 статті 117 КЗпП України в разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

Верховный Суд Украины упростил правила раздела совместной собственности 30.01.2017 Верховный Суд Украины упростил правила раздела совместной собственности

Бизнесменам упростили правила выкупа недвижимости у своих партнеров. Ее можно отчуждать в принудительном порядке через суд, внеся деньги на счет суда, постановил Верховный суд при рассмотрении дела №6-1943цс16.

Штрафы за нарушение трудового законодательства 27.01.2017 Штрафы за нарушение трудового законодательства

Как получилось так, что проверяющих по вопросам соблюдения законодательства о труде выгоднее предать истязаниям (побоям та мордуванню укр.), чем не допустить к проверке в 2017 году?

Деякі суперечності в КПК можна використовувати  в процесі для досягнення успіху 25.01.2017 Деякі суперечності в КПК можна використовувати в процесі для досягнення успіху

В Україні вже 4 роки діє Кримінальний процесуальний кодекс, який установив нові процедури, права та обов’язки учасників процесу. Хтось вважає його революційним, хтось — навпаки. Але незалежно від оцінки цього акта деякі його положення щодо забезпечення права на захист від пред’явленого обвинувачення потребують удосконалення.

Законопроект: суддів та адвокатів перевірять на знання державної мови 25.01.2017 Законопроект: суддів та адвокатів перевірять на знання державної мови

Народні депутати вирішили обмежити застосування російської мови у органах влади, державних підприємствах, телебаченні, рекламі та ЗМІ. А майже кожний громадянин буде змушений доводити свій рівень володіння державною мовою спеціальній комісії.

25.01.2017 Суддів та адвокатів перевірять на знання державної мови, —

Новые условия страхования с/х продукции 24.01.2017 Новые условия страхования с/х продукции

Минагрополитики и Нацкомфинуслуг приняли приказ от 29.11.16 г. № 496/ 2957 "О внесении изменений к некоторых нормативно-правовых актов относительно страхования сельскохозяйственной продукции с государственной поддержкой".

Юристы объяснили, как теперь платить налоги 23.01.2017 Юристы объяснили, как теперь платить налоги

С 1 января 2017 года минимальная зарплата в Украине стала в два раза больше прожиточного минимума.

За подання апеляційної чи касаційної скарги при оскарженні постанови про адміністративне правопорушення судовий збір НЕ сплачується 23.01.2017 За подання апеляційної чи касаційної скарги при оскарженні постанови про адміністративне правопорушення судовий збір НЕ сплачується

Фабула судового акту: За подання апеляційної чи касаційної скарги при оскарженні постанови про адміністративне правопорушення судовий збір НЕ сплачується ( за правилами адміністративного судочинства).

При розлученні ділите помешкання — діліть і кредит 19.01.2017 При розлученні ділите помешкання — діліть і кредит

З правом на спільну сумісну власність на житловий будинок кореспондується боргове зобов’язання — повернення коштів, що позичалися на його придбання.

Увольнения сотрудника по собственному желанию 17.01.2017 Увольнения сотрудника по собственному желанию

Работник имеет право расторгнуть трудовой договор, заключенный на неопределенный срок, предупредив об этом собственника или уполномоченный им орган письменно за две недели.


Новости 101 - 120 из 211
Начало | Пред. | 4 5 6 7 8 | След. | Конец Все