ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ
 
           
             
                   
 

СМИ: антикоррупционный закон ударит по набсовету Нафтогаза 28.03.2017 СМИ: антикоррупционный закон ударит по набсовету Нафтогаза

Члены наблюдательных советов госпредприятий и прочих госорганизаций будут обязаны раскрыть информацию о своем материальном положении

Обов'язкове використання печаток на документах Верховна Рада скасувала 24.03.2017 Обов'язкове використання печаток на документах Верховна Рада скасувала

Верховна Рада України скасувала вимоги про обов'язкове використання печаток на документах.

Порядок ввоза наличных средств в Украину изменен 24.03.2017 Порядок ввоза наличных средств в Украину изменен

Расширен перечень документов, предоставляемых на таможне

Типичные ошибки адвоката 23.03.2017 Типичные ошибки адвоката

Адвокат, только приступивший к своим профессиональным обязанностям, не может не совершить ошибку. Впрочем, заголовок «Опыт, сын ошибок трудных» подойдет для начала автобиографии любого специалиста. Главное – научиться на своих ошибках и не повторять их в дальнейшем. (см. статью Юристы - особенные люди)

Доходы от полученных в наследство корпоративных прав облагаются НДФЛ 22.03.2017 Доходы от полученных в наследство корпоративных прав облагаются НДФЛ

Наследник должен самостоятельно подать годовую декларацию и уплатить налоговое обязательство

Трудовые книжки отменяются 21.03.2017 Трудовые книжки отменяются

С осени учет труда украинцев будет проходить в электронном виде, на замену бумажным трудовым придут цифровые Е-книжки.

ВААС: реконструкція будинку не є забудовою земельної ділянки 17.03.2017 ВААС: реконструкція будинку не є забудовою земельної ділянки

Позивач, здійснюючи реконструкцію приміщення, фактично не здійснював забудову території, а тому і не зобов'язаний залучатися до пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту як замовник, який має намір забудови земельної ділянки.

Шлюбно–сімейні відносини під час поділу майна 14.03.2017 Шлюбно–сімейні відносини під час поділу майна

Верховний суд України зробив черговий правовий висновок щодо отримання згоди другим із подружжя на реалізацію спільно нажитого майна, поділу майна подружжя після спливу значного терміну та застосування строків позовної давності.

Сільради одружуватимуть і розлучатимуть без суду 13.03.2017 Сільради одружуватимуть і розлучатимуть без суду

Сільради будуть реєструвати шлюб і розлучати подружжя з дітьми без суду, якщо це спільне рішення чоловіка і дружини. Одружитись можна будь-де, незалежно від «прописки».

На «летнее» время украина перейдет 26 марта 10.03.2017 На «летнее» время украина перейдет 26 марта

Напоминаем, на сегодня действует порядок исчисления времени на территории Украины, определенный постановлением КМУ от 13.05.96 г. № 509, согласно которому в последнее воскресенье марта в 3 часа проводится перевод часовой стрелки на 1 час вперед.

Украинцы земельный налог будут по-новому платить 07.03.2017 Украинцы земельный налог будут по-новому платить

Участки сельскохозяйственного назначения обойдутся их владельцам дороже.

Коли суд може призначати м’якше покарання, ніж передбачено певною нормою КК? 16.02.2017 Коли суд може призначати м’якше покарання, ніж передбачено певною нормою КК?

Інститут призначення покарання в правовій державі є одним із найважливіших правових інститутів, оскільки безпосередньо стосується основних прав і свобод людини, які згідно зі ст. 55 Конституції захищаються судом. При цьому необхідно враховувати, що в деяких випадках суд може суттєво пом’якшити відповідальність особи. В яких саме? З’ясуємо це.

Особа, яка оскаржує до суду неправомірні дії (бездіяльність) чи рішення суб’єкта владних повноважень змушена нести додаткові витрати, пов’язані з судовим провадженням. 14.02.2017 Особа, яка оскаржує до суду неправомірні дії (бездіяльність) чи рішення суб’єкта владних повноважень змушена нести додаткові витрати, пов’язані з судовим провадженням.

Якщо рішенням суду встановлено, що дії (бездіяльність) чи рішення суб’єкта владних повноважень були неправомірними, то необхідно не лише нівелювати пряму шкоду, нанесену особі внаслідок цих порушень, але й компенсувати всі витрати, які особа зазнала для захисту своїх прав під час судового оскарження таких дій, бездіяльності чи рішень.

В Україні ввели новий штраф для власників авто 14.02.2017 В Україні ввели новий штраф для власників авто

Понад 5 тис. відеокамер встановили на автошляхах торік. Вони фіксуватимуть порушення. Протягом 2017 року пристрої запрацюють. Протоколи зі штрафами і фото водія надсилатимуть поштою.

За відмову пройти огляд на стан сп'яніння на вимогу поліцейського, це не є адміністративним правопорушенням 10.02.2017 За відмову пройти огляд на стан сп'яніння на вимогу поліцейського, це не є адміністративним правопорушенням

Невідповідність Правил дорожнього руху нормативним актам які регулюють діяльність поліції виключає склад адміністративного правопорушення за відмову, на вимогу поліцейського, пройти огляд на стан спяніння.

Як стягнути алыменти на дитину 07.02.2017 Як стягнути алыменти на дитину

На території, в межах якої знаходиться сьогоднішня Україна, ще з давніх давен існує такий суспільний елемент як сім’я. Внаслідок чого, за великий проміжок часу вже сформувались певні принципи щодо правил сімейного життя.

ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ ЗА СУМІСНИЦТВОМ 06.02.2017 ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ ЗА СУМІСНИЦТВОМ

Визначення понять, що є роботою за сумісництвом, суміщенням, збільшенням обсягів виконуваної роботи

Змінився адміністративного збору для фізичних та юридичних осіб 03.02.2017 Змінився адміністративного збору для фізичних та юридичних осіб

З 1 січня 2017 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 № 1774-VIII внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон).

Изменений Налогового кодекса в 2017 году 02.02.2017 Изменений Налогового кодекса в 2017 году

Осенью прошлого года LB.ua опубликовал большое интервью с советником министра финансов Украины Яной Бугримовой, которая занималась разработкой правок в Налоговый кодекс.

Чи вимагається сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу? 02.02.2017 Чи вимагається сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу?

Відповідно до пункту 6 глави 7 розділу І Порядку вчинення нотаріальних дій документи, що підтверджують сплату в передбачених законом випадках, податку з доходів громадян та інших обов’язкових платежів, повертаються з відповідною відміткою про вчинену нотаріальну дію особам, які здійснили таку оплату або уповноваженим представникам цих осіб. Копія (фотокопія) платіжного документа долучається до примірника документа, що залишається у справах нотаріуса.


Новости 1 - 20 из 122
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец Все