ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ
 

Піт-стоп "Формули-1" відтепер на АЗС "Шелл"

19.11.2010 Комментариев:
0  

2 листопада 2010 р. у Києві відкрилась нова АЗС «Шелл» в унікальному форматі піт-стопу «Формули – 1».

Унікальний формат піт-стопу пропонує автомобілістам новий ексклюзивний формат обслуговування – тільки тут клієнти мають можливість заправитися якісним пальним «Шелл», перекусити та придбати супутні товари не виходячи із авто.


Реалізація бензину в Україні через мережу АЗС, яка налічує 6305 одиниць, у вересні 2010 року збільшилася на 5,1%, порівняно з вереснем 2009 року, до 324,7 тис. тонн, а дизельного пального - на 5,9%, до 157,3 тис. тонн. По прогнозам експертів найближчі 2-3 місяці очикується дві хвилі подорожчання нафтопродуктів, пов`язані із коливанням світового ринку та прийняттям Податкового кодексу в Україні.
«Шелл» - це всесвітня група енергетичних та нафтохімічних компаній. «Шелл» належить найбільша у світі мережа АЗС, що нараховує понад 44 000 АЗС. «Шелл» в Україні здійснює свою діяльність у напрямках геологорозвідки та видобутку вуглеводнів, маркетингу газу та паливно-мастильних матеріалів а а ткакож будівництва й експлуатації мережі АЗС. Сьогодні в компаніях «Шелл» в Україні працевлаштовано приблизно 2 тисячі працівників, більшість з яких - українці.   
КОММЕНТИРОВАТЬ
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений